Koluman Otomotiv | Neler Yaptık ? | Vivarteza

Koluman Otomotiv

Paradox - Shape Image
Paradox - Shape Image
Paradox - Shape Image

Web Sitesi UI/UX & Yazılım Geliştirme


Web Sitesini Ziyaret Et Web Sitesini Ziyaret Et

1965 yılında mümessillik ve ithalat alanında çalışmak üzere kurulmuş bir şirket olan KOLUMAN, bugün, motorlu araçlar ticareti ve satış sonrası hizmetler, treyler, damper, tanker, yangın söndürme üst yapıları, tuz serici, vakumlu süpürge, ön süpürge, kar bıçağı ve bir çok çeşit araç üst yapı satışı, pazarlama ve dış ticaret alanlarını kapsayan geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. KOLUMAN, 1984 yılında Otomarsan'a ortak olarak, Mercedes-Benz'in Türkiye'de yeniden yapılanması sırasında, ülkemizin otomotiv pazarında önemli bir sorumluluk almıştır. Koluman Otomotiv websitesi tasarımında bizleri tercih etmiştir.

Başlangıç Tarihi -
Bitiş Tarihi -
Kategori Web Sitesi UI/UX & Yazılım Geliştirme
Müşteri Koluman A.Ş.

Proje Detayları

İhtiyaç Analizi ve Kullanıcı Araştırması:

Öncelikli hedefimiz, kullanıcıların ihtiyaçlarını anlamak ve platformun onların iş süreçlerine nasıl entegre edileceğini belirlemek oldu. Müşterilerin günlük iş akışlarını inceledik ve kullanıcı profilleri oluşturduk.

Tasarım ve Prototipleme:

Kullanıcıların hızlı ve kolay şekilde işlem yapabilmesi için sezgisel bir arayüz tasarladık. Wireframe'ler ve prototipler oluşturarak müşterilerin geri bildirimlerini topladık ve tasarımı optimize ettik.

Kullanılabilirlik Testleri:

Prototip üzerinde gerçek kullanıcılarla kullanılabilirlik testleri gerçekleştirdik. Bu testler sayesinde kullanıcıların platformun hangi alanlarında zorlandığını ve hangi noktalarda memnuniyet sağladığını belirledik.

Vivarteza Call To Action Image

Fikirleriniz İçin Mükemmel Çözümler

Hemen Teklif Alın Hemen Teklif Alın
Paradox Illustration Image